Department of Languages

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

"What was good yesterday is not enough today and tomorrow will be not enough what meets our demands today."

John Amos Comenius

Jazyková škola pri KJ - Ponuka jazykových kurzov v LS 2020/2021

Display portlet menu
Back to notices

Jazyková škola pri KJ - Ponuka jazykových kurzov v LS 2020/2021

NOVÉ ONLINE KURZY V JAZYKOVEJ ŠKOLE PRI KJ - PRIHLASOVANIE SPUSTENÉ

Jazyková škola pri Katedre jazykov TUKE poskytuje jazykové kurzy v anglickom, nemeckom, francúzskom a ruskom jazyku, a taktiež kurzy slovenského jazyka pre zahraničných študentov TUKE. Naše kurzy sú zamerané na rozvoj všeobecných jazykových zručností, konverzácie a akademických zručností.

Začína  sa nový semester a prináša so sebou nové výzvy, ako aj priestor na splnenie Vašich novoročných predsavzatí. Potrebujete si vylepšiť svoje jazykové znalosti kvôli výkonu práce, štúdiu, vedeckej činnosti, cestovaniu, či doktorandskému štúdiu? Naša nová ponuka online jazykových kurzov je tu presne pre Vás, teraz dostupná z pohodlia domova cez platformu MS Teams. Všetkým prihláseným záujemcom budú informácie o inštalácii a používaní programu MS Teams zaslané e-mailom.

Kurzy, ktoré aktuálne ponúkame (linky na prihlásenie):

NOVINKA:

> Obsahová koncepcia jednotlivých úrovní kurzov <

Prihlasovanie je UKONČENÉ.

Prosím, prihláste sa vyplnením konkrétneho online prihlasovacieho formulára, a to najneskôr do stredy 24.2.2021 POZOR! Počet miest v kurzoch bude obmedzený.

Deň a čas výučby sa dohodne až PO UZAVRETÍ PRIHLASOVANIA, s podrobnosťami Vás budeme kontaktovať mailom alebo telefonicky.

Cena kurzu:

• 6 - 12 účastníkov v kurze: 80€ za 20 vyučovacích hodín, frekvencia výučby 1x90 min/týždeň,
  • 4 - 5 účastníkov v kurze: 80€ za 16 vyučovacích hodín, frekvencia výučby 1x90 min/týždeň.

V prípade, že za zamestnanca TUKE uhradí poplatok zamestnávateľ, a to formou internej faktúry, bude cena nižšia o DPH. V takomto prípade, prosím, kontaktujte pani Spišákovú – kontakt sa nachádza nižšie. V cene sú služby skúseného lektora ušité vám na mieru, ako aj učebné materiály. Po skončení kurzu dostanete aj osvedčenie o jeho absolvovaní pri účasti na minimálne 50% stretnutí.

Plánovaný začiatok kurzov: tretí týždeň semestra, t.j. v týždni od 1. marca 2021.

Neváhajte a prihláste sa, radi Vás medzi sebou privítame 😊

Tím Jazykovej školy pri Katedre jazykov TUKE

Viac informácií a kontakty: web JŠ na TUKE a Facebook JŠ
Soňa Pechová (sona.pechova@tuke.sk), tel. 055 602 42 15, kancelária č. 123 .
Alena Mihaľová (alena.mihalova@tuke.sk), tel. 055 602 43 08, kancelária č. 128.
Platby: Oľga Spišáková (olga.spisakova@tuke.sk), tel. 055 602 41 85, kancelária č. 127.

V súčasnej dobe v súlade s nariadením vlády SR a príkazom rektora TUKE pracujeme formou home office, preto nás pravdepodobne telefonicky nezastihnete – odporúčame použiť e-mail.